10592 LEGO DUPLO Wielka STRAŻ POŻARNA

Wskakuj do wozu strażackiego LEGO® DUPLO® i ruszaj na ratunek! Pędź do płonącego budynku i pomóż strażakowi podnieść drabinę. Gdy znajdzie się on na odpowiedniej wysokości, wyciągnij wąż strażacki i ugaś ogień. Następnie wejdź przez okno i upewnij się, że budynek jest już bezpieczny. Ten zestaw jest łatwy w budowie, dzięki czemu może zachęcić dzieci do rozwijania umiejętności konstrukcyjnych. Z pewnością zainspiruje je także do wymyślania niezliczonych akcji ratunkowych. Zestaw można wykorzystać do rozmów z dziećmi na temat bezpieczeństwa pożarowego i istotnej roli, jaką odgrywają strażacy. Klocki DUPLO zostały zaprojektowane tak, by były ciekawe i bezpieczne dla młodszych budowniczych. Połączenie z zestawami 10591 Łódź strażacka i 10593 Remiza strażacka pozwoli wzbogacić zabawę w gaszenie pożarów.

W zestawie figurka strażaka LEGO® DUPLO®.
Obejmuje budowany z klocków wóz strażacki z podnoszoną tylną sekcją wyposażoną w obrotową i ruchomą drabinę, a także budynek z otwieranym oknem.
Dodatki: wyciągany wąż oraz płomień.
Wóz strażacki DUPLO z pewnością zainspiruje dzieci do wymyślania wielu ciekawych historii.
Wykorzystaj ten zestaw do rozmów z dzieckiem na temat niebezpieczeństw związanych z ogniem i istotnej roli, jaką odgrywają strażacy.
Model LEGO DUPLO Straż Pożarna jest łatwy w budowie, dzięki czemu zachęca dziecko do rozwijania umiejętności konstrukcyjnych.
Produkty LEGO® DUPLO® są opracowane w taki sposób, aby były ciekawe i bezpieczne dla młodszych budowniczych.
Połączenie z zestawami 10591 Łódź strażacka i 10593 Remiza strażacka pozwoli wzbogacić zabawę w gaszenie pożarów.
Wymiary wozu strażackiego (z wysuniętą drabiną): 25 cm wysokości, 26 cm długości i 7 cm szerokości.
Wymiary budynku: 14 cm wysokości, 6 cm szerokości i 3 cm głębokości.

Idealny dodatek do każdego miasteczka LEGO® DUPLO®.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *